Home

Libuše Šmuclerová

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová se po třech letech rozešli. 13. srpna 2015 9:16. Hokejista Dominik Hašek (50) a Libuše Šmuclerová (52) už netvoří pár. Rozchod potvrdili Blesku. Oba se prý mají stále moc rádi, a proto vědí, že nemůžou být spolu, aniž by to jednomu nebo druhému škodilo Roman Šmucler, dříve známý jako moderátor pořadu Tabu, a Libuše Šmuclerová se rozvedli po dvaceti letech manželstvíí v roce 2012. Šmuclerová tvrdila, že se jejich vztah rozpadl kvůli pracovnímu vytížení obou manželů. Stomatolog Šmucler nebyl s rozvodem smířený, ale vztah už se mu nepodařil zachránit Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová: Známe pozadí jejich ROZCHODU! O pevnosti jejich vztahu nikdo nepochyboval. Věkově se k sobě hodili, oba jsou proslulí svou zarputilostí a pracovním nasazením. Když je lidé viděli spolu, jednoduše tvořili dojem dokonalého páru. Jenže to byl všechno nejspíš jen klam

Libuše Šmuclerová | Celebwiki

Internetová firma Google stále využívá většinu zpravodajského obsahu zdarma a platí jen za malou část, kterou si sama vybrala. Uvedla to ve středu předsedkyně představenstva vydavatelství Czech News Center a členka správní rady Unie vydavatelů Libuše Šmuclerová v reakci na spuštění licenční služby Google News Showcase pro placení médiím za obsah Praha - Dvaapadesátiletá Libuše Šmuclerová a o dva roky mladší Dominik Hašek tvořili pár od roku 2012, kdy oba procházeli rozvodem. Teď oznámili médiím, že si velmi váží společně prožitých let, ale nadále hodlají zůstat jen dobrými přáteli. Byli jsme spolu více než tři roky, ač ze zcela odlišných světů Jeho partnerkou po rozvodu se stala Libuše Šmuclerová, která se kvůli němu dokonce opustila svého manžela Romana Šmuclera. Ani jejich vztah ale nedopadl happyendem. Šmucler obvinil Haška: Chodil mi za ženou do baráku. Začátek románku Dominika Haška s Libuší Šmuclerovou nebyl zrovna zalitý sluncem, jelikož Šmuclerová byla. Zprávu, že Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová už netvoří pár, přinesl deník Blesk. Byli jsme spolu více než tři roky, ač ze zcela odlišných světů. To není krátká doba. A právě proto, že jsme se nejen měli, ale i máme stále velice rádi, víme, že nemůžeme spolu být, aniž by to jednoho či druhého z obou lámalo, uvedla Šmuclerová a dodala, že je to. Libuše Šmuclerová. 56 let. Zaměř se vždy a všude na skutečné potřeby lidí a nabídni jim to, co chtějí milovat, jen to sami neumějí objevit. Dlouholetá šéfka největšího českého vydavatelství novin a časopisů prožívá úspěšný rok. Tržby skupiny vzrostly na 2,3 miliardy korun, roste i denní zásah, který mají.

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová se po třech letech

Mimo jejich vztahu Libuše promluvila i o tom, jak se udržuje fit. Její postavu jí totiž může závidět kdejaká dvacítka Šmuclerová v rozhovoru přiznala, že už od mládí má velikost oblečení 34 až 36, podle toho, kde zrovna nakupuje oblečení, ale svou postavu si udržuje Libuše Šmuclerová. 25. Na začátku roku skončila coby co-CEO CNC, nově zodpovídá za strategický rozvoj skupiny. Tržby skupiny se pohybují okolo 2,3 miliardy korun, roste však její zásah. I díky dalšímu rozvoji digitálních platforem denně zasáhne přes 5,5 milionu lidí Libuše Šmuclerová je generální ředitelkou největšího mediálního domu v České republice - Czech News Center. V anketách se opakovaně umisťuje mezi nejvlivnějšími českými ženami. Když v roce 2012 sestavovaly Hospodářské noviny žebříček 25 nejvýznamnějších žen českého byznysu, přiznaly první místo Libuši. Libuše Šmuclerová (* 11. 1. 1963) je generální ředitelka mediálního domu Czech news Center (dříve Ringier Axel Springer CZ). Byla dramaturgyní a moderátorkou v Československé televizi, v roce 1993 přešla do nově vznikající TV Nova, kde působila až do roku 2004 jako dramaturgyně, programová ředitelka i výkonná ředitelka a jednatelka Libuše Šmuclerová patří mezi dvacítku nejvýznamnějších českých manažerek. Do tištěných médií nastoupila po působení v televizním prostředí. Měla podíl na vzniku Studia Kontakt v ČT a v roce 1993 přešla do TV Nova. Zde pracovala do roku 2004 mj. jako programová ředitelka, výkonná ředitelka a jednatelka.

Téma libuše šmuclerová na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu libuše šmuclerová - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.c Libuše Šmuclerová — Ženy v médiích a umění — Forbes Nejvlivnější ženy 2020. Tržby skupiny se pohybují okolo 2,3 miliardy korun, roste však její zásah. I díky dalšímu rozvoji digitálních platforem denně zasáhne přes 5,5 milionu lidí Šmuclerová nebude od ledna generální ředitelkou CNC. Generální ředitelka mediálního domu Czech News Center Libuše Šmuclerová (na archivním snímku z 30. října 2012) k 1. lednu 2021 odejde z funkce. Bude dál předsedkyní představenstva. Nahradí ji dosavadní finanční ředitel Tomáš Stránský. Firma to 22. prosince 2020.

Název Firmy: IČO: Adresa: Typ funkce: Funkce: EDIKON, a.s. v likvidaci Stav - Zaniklý subject, Vyhlášena likvidace: 25788566: Praha 1, Na Příkopě 12/853, PSČ. Libuše Šmuclerová. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva Czech News Center. Změna součást života - jak se postavit k životním/profesním výzvám, co je důležité pro úspěch. ⊕ sólo výstup pátek 29.3.2019. Koupit vstupenku. V médiích pracuje od studia na Fakultě žurnalistiky UK v Praze. Začínala. HAŠEK DOMA U ŠMUCLEROVÉ: To je ten barák, o kterém mluvil PODVEDENÝ ŠMUCLER. Zdroj: Prásk.tv. Do baráku za ženou mi chodí Dominik Hašek, to jsou slova, kterými Roman Šmucler reagoval na novou lásku své ženy Libuše. Redakci TN.cz se podařilo získat fotky domu, kde se podle Šmuclera Hašek se Šmuclerovou schází Libuše Šmuclerová měla velmi skromný projev. Spolupráce na kalendáři pro ní byla čest | Pavel Machan. Jan Koller hádá, který sportovní rekord čísla na zdech redakce představují. Správnost odpovědí kontroluje ředitelka Ringier Axel Springer Libuše Šmuclerová. | Pavel Mazáč (Sport Libuše Šmuclerová. datum narození v roce * 1963. (generální ředitelka Czech News Center, instagram) Libuše Šmuclerová - Rodinné a partnerské vztahy (Kliknutím na osobu se zobrazí vzájemný partnerský horoskop) Rodina: (*1969) Roman Šmucler - manžel Další partnerské vztahy: (*1965) Dominik Hašek

Rozchod Haška se Šmuclerovou: Co na to říká její exmanžel

Pavol Habera a Daniela Peštová: Luxusní pár, který Vary pojal jako ran... Martha Issová zhubla a přišla o prsa! Dojemné vyznání manželovi Bolek Polívka přivezl na festival rodinku! Syn ho přerostli, dcera zra.. Obchodní ředitel - online. Michal Heisig je ředitelem online inzerce od roku 2019. Na prodej on-line reklamy se specializuje od roku 2002. Zkušenosti získal především v mediálním zastupitelství MIA a dále ve společnosti Seznam.cz, kde od roku 2009 zastával funkci obchodního ředitele. V Czech News Center řídí přímý i. Libuše Šmuclerová s dcerou Justinou-Annou | Aha! - Martin Hykl, David Kundrát Libuše Šmuclerová s manželem | Aha! - David Kundrát, hermina.cz Porotkyně Libuše Šmuclerová by si ráda Jachninovy taštičky objednala na párty. | TV Barrandov Šmuclerovi.

Těsně před padesátkou tak začínal Dominik Hašek zcela nový život. Jeho partnerkou po rozvodu se stala Libuše Šmuclerová, která se kvůli němu dokonce opustila svého manžela Romana Šmuclera. Ani jejich vztah ale nedopadl happyendem. Šmucler obvinil Haška: Chodil mi za ženou do barák Libuše Šmuclerová řídila výkonně mediální dům CNC (dříve Ringier ČR, následně Ringier Axel Springer CZ) nepřetržitě jako CEO od března 2007, od dubna 2020 jako Co-CEO. Předsedkyní představenstva CNC je dlouhodobě, pozici zastává od září 2014, resp. od srpna 2019 Libuše Šmuclerová Ředitelka Czech News Center Libuše Šmuclerová se pravidelně objevuje v žebříčku nejvlivnějších žen Česka, a přesto hlásá: Nemám život nastavený tak, abych směřovala k nějakým úspěchům. Nemám pevně stanovené, kde chci být například za 5 let, a nikdy jsem to tak mít ani nechtěla CNC od 1. ledna 2021 mění výkonné vedení. Libuše Šmuclerová se posouvá z role Co-CEO do strategické funkce, kde se jako předsedkyně představenstva CNC bude nově naplno věnovat strategii vývoje CNC. Na pozici Co-CEO po ní nastupuje dosavadní finanční ředitel CNC Tomáš Stránský, druhým Co-CEO zůstává Juraj Felix Důležité je držet věci ve zdravé rovnováze. Když se proporce prohazují, vzniká patologie, míní Libuše Šmuclerová. Přestože to nezřídka znamená, že čas plánuje na minuty. Je nezbytné, aby se život nestal jednorozměrným. Jenže jít několika směry je cesta.

Ředitelka vydavatelství Libuše Šmuclerová se po dvaceti letech rozvádí s lékařem a podnikatelem Romanem Šmuclerem, kterého si diváci pamatují například z televizního pořadu Tabu. Jako důvod rozvodu uvedla velkou pracovní vytíženost obou manželů. Roman Šmucler navíc uvažuje o přesunutí svého podnikání do zahraničí Zde najdete přehled osob se jménem Libuše Šmuclerová v České republice. Statistické údaje o jméně Libuse Smuclerova v rejstřících V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 8 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 21 historických záznamů Dnes 16. prosince 2004 ve večerních hodinách vedení televize Nova oznámilo, že z postu programové ředitelky odchází Dr. Libuše Šmuclerová. Dr. Šmuclerová odchází po vzájemné dohodě, ke které došlo na dnešním společném jednání o budoucnosti stanice Zdaleka ne všichni klienti, kteří přicházejí na kliniku estetické medicíny Asklepion v Praze, chtějí vypadat jako Pamela Andersonová. Řada našich pacientů k nám přichází řešit své zdravotní problémy. Například na stomatologii nebo dermatologii, říká Libuše Šmuclerová, výkonná ředitelka soukromé..

Fotogalerie s Libuše Šmuclerová z filmu Recept na bohatství (2012) [TV pořad] Libuše Šmuclerová - porotce Zdroj: TV Barrandov moderátoři a porotce Zobrazení další herci: Petr Vágner , Adela Banášová , Pavel Maurer , Michal Rabina Zdroj: TV Barrando Hosté: Petr Janda, Libuše Šmuclerová, Jan GregorUvolněte se, prosím je název pořadu České televize, který moderoval Jan Kraus. Vysílal se od 19. listopadu 20.. Libuše Šmuclerová je bývalá programová ředitelka TV Nova. Od roku 2007 vede vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. Spolu se svým manželem vybudovali Romanem Šmuclerem síť klinik estetické medicíny Asklepion. Dlouhodobě se věnuje pedagogické činnosti na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze Libuše Šmuclerová: Pubertální boje už zvládáme <p>Moje maminka říká, že když nahoře rozdávali empatii, tak Justina si byla minimálně dvakrát. To je její velký dar Libuše Šmuclerová ve studiu BBC Rekordní pokuty uděluje Rada pro rozhlasové a televizní vysílání v souvislosti s reality show VyVolení a Velký bratr

Tato stránka obsahuje informace o osobě LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ Praha, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné * . Osoba LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ. aktuálně působí. aktuálně působí a působila. ve 4 společnostech. v 16 společnostech Předsedkyně představenstva mediálního domu Czech News Center Libuše Šmuclerová se v otevřeném dopise za obranu médií, který zveřejnila Unie vydavatelů, pustila do kritiky technologických firem Google a Facebook. Mimo jiné je nazývá duopolem. Za jejich bohatstvím mají stát data o nás všech, přivlastněná si podobně jako přírodní bohatství při kolonizaci Ameriky

Libuše Šmuclerová. 5. 11. 2012 Host. Libuše Šmuclerová je označována za jednu z nejvlivnějších žen našeho mediáního světa, ale jak sama přiznala, nepřikládá těmto hodnocením žádný význam. Přiznává ale odpovědnost, kterou její profese přináší Žádné novinky. Libuše Šmuclerová. 58 let, generální ředitelka ringie Bývalá programová ředitelka televize Nova Libuše Šmuclerová by mohla nastoupit do vedení vydavatelství Ringier ČR. Společnost, která vydává deníky Blesk, Sport a 24 hodin, časopisy Reflex, ABC či několik programových týdeníků, hledá od loňského října nového generálního ředitele místo Tomáše Bohma, který na svou funkci rezignoval

Bývalá programová ředitelka televize Nova Libuše Šmuclerová mládne před očima. Léta nosila krátce střižené vlasy, ale láska k Dominiku Haškovi dělá zřejmě divy. Hokejový gólman si zřejmě potrpí na ženy s delšími vlasy, a tak si Šmuclerová nechává svoje kadeře růst Libuše Šmuclerová v pondělí k tomuto setkání uvedla, že bylo velmi korektní a na přímou otázku, zda zůstává programovou ředitelkou Novy, odpověděla: Ano. Dvořák v úterním Interview BBC řekl, že teď přesně je ten čas, abychom si s top manažery sedli a začali se bavit o tom, jak za nové konstelace a.

Po třinácti letech končí Libuše Šmuclerová na výkonné pozici vydavatelství Czech News Center. Nově se přesouvá z pozice Co-CEO do strategické funkce. Vyplývá to z tiskové zprávy CNC. Na její dosavadní post nastupuje finanční ředitel CNC Tomáš Stránský a druhým Co-CEO zůstává Juraj Felix. Šmuclerová se pohybuje ve vysokých postech v médiích už řadu let Před patnácti lety se díky Monice Sokolové zrodil časopis, který dodnes neochvějně kraluje všem ženským titulům. Týdně ho čte více než 400 000 lidí. Jak se to podařilo? Zeptaly jsme se samotné Moniky, a navíc i generální ředitelky našeho vydavatelství, Libuše Šmuclerové. Ani bez ní by totiž Blesk pro ženy nebyl takový, jaký ho máte rády Přečtěte si o tématu Libuše Šmuclerová. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Libuše Šmuclerová, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Libuše Šmuclerová

The word media has been used to paint all with the same brush, the criticism is aimed at everyone, and the guilt is collective, writes Libuše Šmuclerová. RSS - Libuše Šmuclerová 00:00 / 00:00. Hostem pondělní Osobnosti Plus je Libuše Šmuclerová. Už ve školce jsem řídila děti. Bylo mně pět a měli jsme skvělé paní učitelky, které s námi nacvičovaly malá dětská představení. Když jsem neměla roli, kterou jsem potřebovala, dělala jsem paralelně role s dětmi, které je dostaly. Pak už jsem.

Homepage > Televize > Televize Obecné > Libuše Šmuclerová: Nova uvažuje o natáčení vlastního seriálu Libuše Šmuclerová: Nova uvažuje o natáčení vlastního seriálu Televize Obecné 12 Haška ale hřeje láska: Libuše Šmuclerová 5. 8. Kristián. Aktuálně+ Sdílet článek Facebook Twitter reklama. Sdílet článek Facebook. Libuše Šmuclerová a Dominik Hašek. Jako dva rychlíky. Přesně tak působí oba známí partneři, jenomže se každý z nich řítí po své vlastní koleji, a navíc úplně jiným směrem. Hašek se Šmuclerovou se nechali slyšet, že se dál mají velmi rádi, ba co víc, že se milují. A právě proto prý spolu dál nemůžou být Libuše Šmuclerová je předsedkyně představenstva mediálního domu Czech News Center. Po studiu žurnalistiky začínala jako moderátorka a dramaturgyně v Československé televizi. V roce 1993 nastoupila do TV Nova, kde působila až do roku 2004 jako dramaturgyně, programová ředitelka i výkonná ředitelka a jednatelka..

Programová ředitelka televize Nova Libuše Šmuclerová odstoupila z funkce. Novu tak po oznámení prodeje televize skupině CME opouští první člověk z vedení. Šmuclerová se v květnu minulého roku, kdy byl z funkce generálního ředitele odvolán Vladimír Železný, stala výkonnou ředitelkou. Podle vyjádření pro deník Právo prozatím neřeší, co bude po odchodu z. Zřejmě nejvýraznější mediální manažerka a jedna z nejvlivnějších žen Česka v originálním auto-rozhovoru. Libuše Šmuclerová spojila s médii bezmála celý svůj život. Po studiích začínala v tehdejší Československé televizi, velkou kariéru udělala na Nově, kde se vypracovala až na post výkonné ředitelky a jednatelky

Celebwiki

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová: Známe pozadí jejich

Libuše Šmuclerová: Google nehradí plnou cenu za využívání

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová se po třech letech rozešli! 13. srpna 2015 · Celebrity · Luboš Procházka Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek a šéfka vydavatelského domu Czech News Center Libuše Šmuclerová se rozešli Libuše Šmuclerová velmi překvapila. Přestože se jako královna českého byznysu ocitla na titulce magazínu Hospodářských novin (HN) a její rozhovor vévodí i v plejádě dalších rozhovorů s ženami, které se dostaly do žebříčku TOP 25 žen českého byznysu, to, že se po dvaceti letech manželství rozvádí se svým mužem, je ukryto až uprostřed její zpovědi Libuše Šmuclerová (58) s Justinou-Annou (19) Foto: Profimedia.cz. Krásnou dospělou dcerou se mohou chlubit také Libuše Šmuclerová (58) a Roman Šmucler (51), kteří spolu už také nejsou. U dcery dbají především na dobré vzdělání, které se možná bude v tomto případě ubírat cestou tatínka - Justina prý uvažuje o. Jeho manželkou byla Libuše Šmuclerová, generální ředitelka Ringier Česká republika, dříve výkonná ředitelka TV Nova. V roce 2012 se rozvedli. Společně mají dceru Justinu-Annu, narozenou v roce 2001. Je podruhé ženatý, jeho manželkou je od 17. října 2015 Iva Šmuclerová, která pracuje v bankovnictví

Hašek a Šmuclerová se rozešli

 1. Přijet na festival do Varů kvůli filmům, na tom není nic zvláštního. Ale přijet do Varů a během přátelského setkání zkusit sblížit svou půvabnou dceru se synem samotného prezidenta festivalu, to by bylo hodně originální. Měla něco takového za lubem LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ (53), kter
 2. Libuše Šmuclerová a Roman Šmucler - Manželka a Manžel, Manželství, Rodina, Manželství, Děti, Jaký mají spolu vztah, hodí se k sobě? Jak se k sobě hodí? Partnerský vztah, partnerský horosko
 3. Šmuclerová nebude od ledna generální ředitelkou CNC. Generální ředitelka mediálního domu Czech News Center Libuše Šmuclerová (na archivním snímku z 30. října 2012) k 1. lednu 2021 odejde z funkce. Bude dál předsedkyní představenstva. Nahradí ji dosavadní finanční ředitel Tomáš Stránský. Firma to 22. prosince 2020.
 4. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s
 5. S Líbou Šmuclerovou se bývalý hokejový brankář rozešel už před rokem, ale pořád se z toho ne a ne vzpamatovat. A tak se na to vykašlal, stáhl se do ústraní, pořídil si loveckého psa a flintu a je z něj myslivec. Jak to vypadá, se podívejte do fotogalerie

Dominik Hašek září štěstím: Jeho přítelkyně Lenka je

Pozvání do Interview Martina Kováře přijala tentokrát Libuše Šmuclerová, novinářka a předsedkyně představenstva mediálního domu Czech News Center. Tématem rozhovoru tedy byla především média. Ta podle Šmuclerové prošla v poslední době velkou změnou. Zásadně se změnila technologie a distribuce. To nejdůležitější se ale nezměnilo Libuše Šmuclerová, Dominik Hašek. Libuše Šmuclerová, Dominik Hašek. Sportovní manželství rozvrátil parťák z reprezentace nebo i tenisový supervztah Libuše Šmuclerová, Dominik Hašek Foto: Hermína reklama. Libuše Šmuclerová: Už od miminka byla vychovávaná jako rovný s rovným. Byla dítě, které se narodilo matce ve starším věku. Měla jsem v sobě potřebu jí vysvětlovat, proč co dělám. Nikdy jsem ji nevnímala jako balíček v zavinovačce, který k rozhodování teprve doroste. Tento přístup považuji doteď za správný Libuše Šmuclerová pi závěrečné řeči | Jan Šibík Společné focení na závěr setkání | Jan Šibík Brigádní generál Jaroslav Klemeš, poslední žijící parašutista vysazený za války na území protektorátu | Jan Šibí Redaktor Milan Tesař, pátý šéfredaktor Pavel Šafr a generální ředitelka Libuše Šmuclerová během oslav 20. výročí vzniku Reflexu | Tomáš Třeštík Kreslíř Marek Douša, muž přísně si střežící image.

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová: Známe pozadí jejich

Nejvlivnější ženy Česka - Libuše Šmuclerov

Libuše Šmuclerová CEO, Czech News Center. CEO, Czech News Center. 8 Renata Mrázov á. Renata. Další fotky Libuše Šmuclerová. Zobrazit galerii (7) » Další náhodné fotky Líbí se mi. Líbí se: 19. Daniela Písařovicová.

Partnerka Dominika Haška (50) Libuše Šmuclerová (52

Libuše Šmuclerová - Forbe

 1. Libuše Šmuclerová 2021 - Biography at Wikipedia (Wiki, Age, Birthday) Libuše Šmuclerová - CEO of Czech News Center Libuše Šmuclerová was born Year * 1963 in Czech Cit
 2. Předsedkyně představenstva Czech News Center Libuše Šmuclerová balící svou panenku do zelenkavé síťované textilie. Spolumajitelka USSPA Kateřina Kadlecová, která pro svoji panenku šije elegantní bohatou sukni z šifonu smetanové barvy a k ní avantgardní paleto. Anebo majitelka Zásilkovny Simona Kijonková našívající na látkové tělíčko prameny vlasů ze žluté.
 3. Libuše Šmuclerová - bývalá programová ředitelka TV Nova, dnes vede nakladatelství Ringier-161 +-A tohle už jste četli? Konec otravného volání. Telemarketing odmítnete snadněji. Dosavadní zákon předpokládá, že o nevyžádané hovory máte zájem, pokud jste je nezakázali u vašeho operátora. Během roku 2022 se mají.
 4. Libuše Šmuclerová se posouvá z role Co-CEO do strategické funkce, kde se jako předsedkyně představenstva CNC bude nově naplno věnovat strategii vývoje CNC. Na pozici Co-CEO po ní nastupuje dosavadní finanční ředitel CNC Tomáš Stránský, druhým Co-CEO zůstává Juraj Felix

Libuše Šmuclerová Celebwiki

Libuše Šmuclerová | Profimedia.cz Daniela Peštová | Profimedia.cz Greta Slezáková | Profimedia.cz Ivana Mentlová | Profimedia.cz Aňa Geislerová | Profimedia.cz Ještě je čas! 35 udržitelných šatů pro poslední horké dny Nejstylovější české ženy. 20 nejstylovějších českých žen. Která je vaše favoritka?. BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//hacksw/handcal//NONSGML v1.0//EN CALSCALE:GREGORIAN BEGIN:VEVENT LOCATION:Online DESCRIPTION:Libuše Šmuclerová\, Nora. Libuše Šmuclerová z Czech News Center (CNC) však varuje před představou, že Google tím narovnal vztah mezi technologickými platformami a tradičními médii. Google se snaží veřejnému prostoru vnutit vidění, že platí za obsah. Pravda je taková, že si jen určil, za jaký minoritní výsek obsahu je ochoten platit Královnou českého byznysu 2012 se stala Libuše Šmuclerová, šéfka české pobočky vydavatelství Ringier Axel Springer. Hospodářské noviny a portál IHNED.cz vyhlásily anketu TOP 25 žen českého byznysu již poosmé. Všech 20 porotců se shodlo, že letošní vítězka je mimořádná žena v řadě úhlů pohledu Předsedkyně představenstva mediálního domu Czech News Center Libuše Šmuclerová se v otevřeném dopise za obranu médií, který zveřejnila Unie vydavatelů, pustila do kritiky technologických firem Google a Facebook. Mimo jiné je nazývá duopolem

Libuše Šmuclerová - iDNES

Nemůžeme si pomoct, ale připadá nám, že Libuše Šmuclerová by měla nosit jen oblečení, které ji zjemní. Výběr sukně je tedy výborný, kožená bunda se dnes k dívčím věcem nosí, ale kozačky á la domina paní Libuši zbytečně drsní Praha - Ženou, která má největší vliv na dění v Česku, je bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová. Vyplývá to z žebříčku 50 nejvlivnějších českých žen, který sestavil časopis Forbes. Druhá v pořadí se umístila generální ředitelka společnosti Ringier Axel Springer CZ Libuše Šmuclerová, třetí je místopředsedkyně vlády Karolína Peake. 8. Libuše Šmuclerová, generální ředitelka společnosti Ringier Axel Springer CZ Foto: archiv H Libuše Šmuclerová is the chair of the board of directors of Czech News Center and a member of the board of directors of the World Association of Newspapers and News Publishers (WAN IFRA) and.

Libuše Šmuclerová OSOBNOSTI

 1. Libuše Šmuclerová, první dáma ankety TOP 25 žen českého byznysu 2012. 29. 11. 2012. Kvóty odmítají i ženy veřejné sféry. 29. 11. 2012. V ítězkou ankety TOP 5 žen veřejné sféry 2012 se stala vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová. Porota vybírá pětici žen v této..
 2. Tema Natale di Libuše Šmuclerová, Oroscopo Personalizzato, Data di nascita, Astrologia, Biografia da Wikipedia, Compleanni, Capricorno Oroscopo di Persone famose/celebrità. Tema Natale: Libuše Šmuclerová Biografia da Wikipedia, Bio, Età, Libuše Šmuclerová Data di nascita (*1963, Czech Republic), CEO of Czech News Center, instagram, Segno Zodiacale (Segno Solare), ascendente.
 3. Libuše šmuclerová - vše o tématu Blesk
 4. Libuše Šmuclerová — Ženy v médiích a umění — Forbes

Šmuclerová nebude od ledna generální ředitelkou CNC

 1. Libuše Šmuclerová ⇒ Obchodní rejstřík Peníze
 2. Libuše Šmuclerová - Equal Pay Da
 3. HAŠEK DOMA U ŠMUCLEROVÉ: To je ten barák, o kterém mluvil
TweetGALERIE: Nepřesaditelný Jiří XDominik Hašek