Home

Octová voda pro králíky

Voda musí být čistá, nezávadná a ne příliš studená. Nejvhodnější jsou kapátkové napáječky. Tato octová kůra se používá jako prevence proti koxidioze. Při intenzivním výkrmu králíků se projevuje nejčastěji Pro králíky určené k výkrmu je nejvhodnější variantou neomezené /ad libitum/ krmení výkrmnou. Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok Acidomid pro králíky, balení 6 x 1 litr. Prevence množení bakterií, plísní a kokcidií, Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies Vitamíny a doplňky pro králíky. octová, citronová a další) vitamín C. extrakty přírodního původu. upravená pitná voda. Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr. K ochraně proti této nemoci preventivně využívá Sulfamidin a octovou klasiku. Nakrájenou cibuli s česnekem a octem nechá sedm dní vylouhovat a pak tento lék podává králíkům do vody ve formě jednoho panáka na 10 l vody. Octová voda je mezi chovateli známá, ale recept s cibulí a česnekem je novinkou Acidomid K pro králíky, Mikrop, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky. Dávkování: Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody. V počátku podávání doporučejeme dávkování po dobu 2-3 dnů poloviční. Více o dávkování se dočtete v.

Krmení králíků :: Chov králíků, pěstování paprik

  1. erální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda, Dávkování: , podává se v.
  2. erálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a.
  3. Acidomid pro králíky 500 ml. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu, účinně ji také konzervují a stabilizují. octová, citronová a další) vitamín C extrakty přírodního původu upravená pitná voda; Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku.
  4. Doporučené krmení - 5 ml na 1 litr pitné vody denně. je specíální přípravek pro úpravu pitné vody pro králíky a drůbež. Oproti ph Optimal má přidané složky , které ještě více podporují střevní floru u králíků a doporučejeme jej tedy používat jen pro králíky a drůbež

Aquamid Acidomid K 6l pro králíky AgroCzechia

Acidomid obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu také glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a. Tato třetí etapa se rozhodne když se oba králíci začnou snášet, nebo se rozhodnou na hierarchii přijatelné pro oba. Tahle metoda je poněkud extrémní pro králíky v kategorii 2 (kdy spolu nebojují ani si nepadnou kolem krku), tam je spíše potřeba čas a trpělivost. U skupiny 3 však tahle metoda může pomoci Acidomid pro králíky 1l. Acidomid je doplněk stravy pro králíky, složen z vody, organických kyselin a minerálních látek. Přidává se buď na pevné krmivo nebo do vody. Aplikace do vody je výhodnější, kyseliny obsažené v acidomidu vodu přirozeně okyselí a účinně zakonzervují, sníží množení nežádoucích. Forticoat je určen do pitné vody pro hospodářská a domácí zvířata jako prostředek k podpoře trávení a ochraně před vznikem zažívacích problémů nebo pro jejich zmírnění a ke zvýšení hygieny napáječek. Aplikace je zvláště vhodná v období stresu (přesuny, výstavy, změna krmiva, vysoké a nízké teploty apod.)

Výběh pro králíky, hlodavce a drůbež 144 x 112 x 60 cm, rovná střecha, 3 dveře. 1 644,63 Kč bez DPH. 1 990,00 Kč s DPH. Skladem. Venkovní výběh pro králíky, drůbež i jiná zvířata, jehož předností je husté pletení ve spodní části klece a integrované podhrabávací destičky. Klec má 3 dveře a sluneční clonu Složení minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda Krmný návod: Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok Acidomid je velmi oblíbený přípravek pro okyselení pitné vody, jako chovatelé ho používáme pro králíky, morčata i činčily. Není třeba každý den, zejména na jeho používání myslete v teplém počasí! ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice.

Acidomid K 3 l obsahuje komplex organických kyselin (mravenčí, propionová, mléčná, octová. — Vitamíny, minerální lizy — Chovatelské potřeby Driml Organické kyseliny okyselují napájecí vodu, účinně ji také konzervují a stabilizují. Solný liz pro králíky a hlodavce,2 ks v balení. We would like to show you a description here but the site won't allow us

Štěpán Šesták » Vitamíny a doplňky pro králík

Acidomid pro králíky 1 l. Popis. ACIDOMID® - prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií je to špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií Acidomid pro králíky 500 ml. ACIDOMID® - prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií je to špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií

Obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Pro maximální efekt je však třeba pravidelného podávání do napájecí vody kdykoli ji měníte. Složení: minerální látky, elektrolyty; organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5 % tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody). Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Skladování Složení: minerální látky, elektrolyty organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C extrakty přírodního původu upravená pitná voda Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok Přípravek působí nejen proti množení patogenních bakterií, ale také proti různým nitrobuněčným parazitům, jako jsou např. kokcidie. Zlepšuje trávení, zažívání a zvyšuje využitelnost živin z krmiva. Pozitivně také působí proti rozvoji plísní. Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody.

Acidomid králík sol 6l BIGBOX - 500 ml - 77 Kč. tisk sdílet na facebooku. Roztok, který obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu vhodné na okyselení vody pro králíky preventivní opatření pro králíky Popis produktu. Složení: minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda. pro maximální efekt je třeba pravidelného podávání do napájecí vody Další parametry Složení: minerální látky, elektrolyty organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C ,extrakty přírodního původu,upravená pitná voda

ACIDOMID K pro králíky ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný p organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky. Krmný návod: podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1. FORTICOAT je směs organických kyselin, která je určena do pitné vody pro selata, drůbež, králíky, holuby, kožešinová zvířata, okrasné ptáky a domácí zvířata jako prostředek k podpoře trávení a ochraně před vznikem zažívacích problémů nebo pro jejich zmírnění a ke zvýšení hygieny napáječek. Aplikace je. Významnou živinou pro králíky jsou dusíkaté látky. Při nedostatku N - látek a esenciálních aminokyselin přijímá králík méně krmiva a snižuje růst. Výzkumem požadavků rostoucích Nb králíků na bílkoviny (N-látky) a aminokyselin se zdůrazněním lysinu a sirných aminokyselin se zabýval Spreadbury, 1987

Německý obrovitý strakáč: gigant mezi králíky iReceptář

Složení: Minerální Látky, Organické Kyseliny (Mravenčí, Propionová, Mléčná, Octová, Citronová), Kyselina L-Askorbová, Glukóza A Další Účinné Látky. Krmný Návod: Podává Se Do Napájecí Vody V Množství 10 Ml Na 1 Litr Napájecí Vody. V Počátku Podávání Doporučejeme Dávkování Po Dobu 2-3 Dnů Poloviční NutriMix pro králíky; Je tak výrazně omezováno nežádoucí množení patogenních bakterií a plísní v napájecí vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C. extrakty přírodního původu. upravená pitná voda Acidomid. Špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. ACIDOMID® však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v organismu. Nemá také ochranné lhůty Rabitin pro králíky - přípravek s obsahem L-karnitinu , který napomáhá zvýšit užitkovost králíků. (mravenčí,propionová, mléčná, octová,citronová, ascorbová), minerální látky a glukózu. Aquamid Acidomid D drůbež 500ml-16 %. (negranulovaných) kompletních krmných směsí. Basic - neaplikuje se do vody, ale do. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin. Ve výživě králíků doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN pro králíky, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu. Krmný návod: Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr vody

Složení: minerální látky, elektrolyty organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C extrakty přírodního původu upravená pitná voda Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok Acidomid králík je vhodné přidávat do napájecí vody králíkům i morčatům pravidelně po celý rok. Acidomid pro králíky obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc - jako jediný přípravek svého druhu na trhu - glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus.

podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody). Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam. pravidelně používat také OPTIMIN pro králíky, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu. Složení minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky. Krmný návod Acidomid K králíci 1l. Kód skladu SM-KRM01605. Stav: Nový produkt. Doplňkové krmivo pro králíky. Obsahuje organické kyseliny, glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu.Také zvyšuje odolnost proti kokcidióze. Více informací BENEFEED - Acidomid králík - Benefeed - Vyrábíme vysoce kvalitní podestýlky ze slámy nejen pro koně, ale i domácí a hospodářská zvířata. U nás nakoupíte i krmivo pro koně, kočky, psy nebo hospodářská zvířata Když nebyly v dobách minulých čistící a dezinfekční prostředky, tak se často užívala k tomuto účelu octová voda. Vzpomínám si z dětství, že moje maminka někdy dávala i maso do octové vody nebo ho v ní alespoň propírala, především vnitřnosti. V té době spíš z důvodu, aby ztratilo pach a někdy možná i lehký závan rozkladu

Acidomid D drůbež 1 l ACIDOMID® působí jako prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií. Velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. Není však léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v organismu Acidomid K králíci 3 l ACIDOMID® působí nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. ACIDOMID však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v organismu. Nemá také ochranné lhůty

Acidomid K pro králíky, Mikrop, 1 l Acidomid K pro králíky

Prevence bakteriálních onemocnění a kokcidiózy. ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc - jako jedin Analxtické složky: hrubý protein 0%, hrubá vláknina 0 %, hrubé oleje a tuky %, hrubý popel 0 %, Lysin 0 %, Metionin 0 %, sodík 0,15 %. Krmný návod: Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody. V počátku podávání doporučejeme dávkování po dobu 2-3 dnů poloviční. Odměrka je součástí balení

Vitamíny a minerály pro králíky - Rajkrmiv

Acidomid Králík 6 L. Přípravek Acidomid Králík zamezuje téměř se 100% účinností vzniku patogenních baterií, včetně množení či rozvoje nitrobuněčných parazitů jako jsou kokcidie. Účinná látka organické kyseliny upravuje funkci celého trávicího traktu, s výraznými protiplísňovými účinky. Jedná se o látku přiměřeně podporující trávení, s. Acidomid obsahuje všechny organické kyseliny důležité pro králíky. Jako jediný přípravek svého druhu na trhu, obsahuje také glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus. Organické kyseliny okyselují vodu a tím jí zárověň konzervují a stabilizují. Acidomid zvyšuje odolnost i proti kokcidióze Složení Acidomid K králíci: minerální látky, elektrolyty organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C extrakty přírodního původu upravená pitná voda Krmný návod pro Acidomid K králíci: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok Ve výživě králíků doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN pro králíky, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu. Složení: minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky

www.kralici.cz - Acidomid K - králíc

Protože pamlsky pro králíky nesmí obsahovat moc tuku, cukru a už vůbec ne žádný med, mléko, živočišné moučky či vejce, můžeme směle zamávat na rozloučenou jogurtovým dropsíkům, medem nebo vejcem lepeným tyčinkám a různým snackům a koláčkům, u nichž se výrobci tváří, že je to pro králíky to pravé ořechové Krmivo pro výstavní králíky podporující kvalitu a růst srsti. Obsahuje zvýšené množství zinku a methioninu.Neobsahuje antikokcidikum. Popis Vysoce jakostní granulované krmivo bez obsahu antikokcidika, které je určené pro výstavní králíky. Obsahuje zvýšený podíl methioninu a zinku, čímž významně podporuje kvalitu srsti

Vitamíny a minerály pro králíky BENEFEED - Rajkrmiv

Dezinfekce skleněných nádob v hrnci s vodou. Klasická metoda dezinfekce nádoby pro zachování zahrnuje použití pánev s vroucí vodou.Je vhodné vzít nádobu s velkým průměrem tak, aby do ní zapadal maximální počet nádob. Na dně je podšívka s ručníkem, nalije se studená voda. Je důležité, aby plechovky zcela pokrývaly Popis: Roztok, který obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují, proto nedochází k. Výběhy pro králíky a hlodavce; Je tak výrazně omezováno nežádoucí množení patogenních bakterií a plísní v napájecí vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C. extrakty přírodního původu. upravená pitná voda

podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody). Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat Přípravek s preventivními účinky proti množení bakteríí, plísní a kokcidií. Hubí patogenní bakterie a velice dobře tlumí rozvoj nitrobuněčných parazitů. Obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Pro maximální efekt je však třeba pravidelného podáván Nutri Mix Forticoat je tekutý koncentrát s antimikrobiálním účinkem určený pro chovná zvířata, který podporuje trávení a hygienu napájecího systému. snižuje výskyt průjmů. podporuje trávení zvýšením kyselosti žaludečního obsahu. dezinfikuje napájecí vodu a napáječky Vitaplastin forte 1 kg je doplňkové minerální krmivo pro koně, skot, ovce, kozy, prasata, psy, stříbrné lišky, králíky, drůbež a exotické ptactvo. Složení: Uhličitan vápenatý - 51,56 %, dihydrogen a hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát.

Video: Acidomid pro králíky - Selko

MIFUMA - Králíci a Hlodavci Röhnfried Darmfit 1000ml

NIPO - Napáječka pro králíky Barva: Transparentní. Plastová napáječka pro králíky. Dodává se včetně jednoduchého drátěného držáku. Snadné doplňování vody a čištění. Vyrobena z kvalitního plastu. Rozměr 8,5 x 8,5 x 18 cm. Objem 1 l. 99 Kč. Cena produktu bez dopravy Popis: Popis Acidomid králíci sol 500ml. Roztok, který obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu Kvalita pitné vody Metabolická účinnost. U králíků a drůbeže je vhodnější produkt Röhnfried DARMFIT 1000ml. Přídavek pro pití na bázi pH-Control vhodný pro POŠTOVNÍ A OKRASNÉ HOLUBY (lze jej použít pro králíky i drůbež). Probouzí a spouští imunitní systém, přičemž samovolně upravuje či při dlouhodobém.

Forticoat 250ml. Přípravek se používá k podpoře trávení, prevenci a léčbě průjmů u králíků, selat a drůbeže a k desinfekci napájecí vody.Desinfikuje vodu a napáječku, zvyšuje kyselost žaludečního obsahu a tím podporuje trávení a udržuje střevní mikroorganismy v rovnováze.Pomáhá potlačovat podmíněně škodlivé i přímo patogenní bakterie ve střevě Co hledáte? Co hledáte? Např. krmná směs nosnice Smazat obsah vyhledávácího pol

ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. ACIDOMID® však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v organismu. Nemá také ochranné lhůty Složení: minerální látky, elektrolyty organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další) vitamín C extrakty přírodního původu upravená pitná voda Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1. Prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií - nová cena výrobce. ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií.ACIDOMID® však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v.

Acidomid pro králíky ALM - potřeby pro chov skotu, ovcí

Králíci.cz - Zakrslý králík a vše o nich na adrese www ..

Doplněk stravy pro králíky Acidomid - RYHOS s

Superprémiové kompletní krmivo pro dospělé králíky (20týdnů-4 roky), s vysokým obsahem vlákniny nezbytný pro správné trávení . Obsahuje Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) na podporu zdravého trávení a metabolismu. Od 53 Kč. Rychle zobrazit